ZESPÓŁ

Piotr Laskowski
CEO

789-384-495
p.laskowski@6-scian.pl

Wrocław

Tomasz Mioduszewski
real estate agent

789-384-494
t.mioduszewski@6-scian.pl

Wrocław

Katarzyna Staniewska
real estate agent

514-411-543
k.staniewska@6-scian.pl

Warszawa

Weronika Sobczak
real estate agent

500-340-697
w.sobczak@6-scian.pl

Wrocław

Paweł Fludra
real estate agent

508-910-935
p.fludra@6-scian.pl

Poznań

Joanna Szymczak
real estate agent

511-105-712
j.szymczak@6-scian.pl

Wrocław

Szymon Kędziora
real estate agent

511-105-746
s.kedziora@6-scian.pl

Poznań

Patrycja Daszkiewicz
real estate agent

690-516-548
p.daszkiewicz@6-scian.pl

Wrocław

Kacper Ścipniak
real estate agent

500-866-383
k.scipniak@6-scian.pl

Wrocław

Kamila Pulka
office assistant
Marcin Najowicz
rental management

515-367-466
m.najowicz@6-scian.pl

Wrocław

Magdalena Kowalik
rental management

572-392-646
m.kowalik@6-scian.pl

Wrocław

Grzegorz Mikołajczak

789-384-497
g.mikolajczak@6-scian.pl

Wrocław

Piotr Laskowski
doradca ds. nieruchomości


tel. 789-384-495
p.laskowski@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Tomasz Mioduszewski
doradca ds. nieruchomości

789-384-494
t.mioduszewski@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Katarzyna Staniewska
doradca ds. nieruchomości | fundusz mieszkań na wynajem

514-411-543
k.staniewska@6-scian.pl

oddział: Warszawa

Weronika Sobczak
doradca ds. nieruchomości

500-340-697
w.sobczak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Paweł Fludra
doradca ds. nieruchomości | fundusz mieszkań na wynajem

508-910-935
p.fludra@6-scian.pl

oddział: Poznań

Joanna Szymczak
doradca ds. nieruchomości | fundusz mieszkań na wynajem

511-105-712
j.szymczak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Szymon Kędziora
doradca ds. nieruchomości

511-105-746
s.kedziora@6-scian.pl

oddział: Poznań

Patrycja Daszkiewicz
doradca ds. nieruchomości

690-516-548
p.daszkiewicz@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Kacper Ścipniak
doradca ds. nieruchomości

500-866-383
k.scipniak@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Kamila Pulka
specjalista ds. kontaktu z klientem
Michał Kut
specjalista ds. kontaktu z klientem

789-031-970
m.kut@6-scian.pl

Marcin Najowicz
specjalista ds. zarządzania najmem

515-367-466
m.najowicz@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Magdalena Kowalik
specjalista ds. zarządzania najmem

572-392-646
m.kowalik@6-scian.pl

oddział: Wrocław

Grzegorz Mikołajczak
specjalista ds. zarządzania najmem

789-384-497
g.mikolajczak@6-scian.pl

oddział: Wrocław