USŁUGI

KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Zajmujemy się kompleksową obsługą kupna i sprzedaży nieruchomości.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprawnie i bezstresowo przeprowadzić naszych klientów przez proces kupna lub sprzedaży.

W przypadku chęci sprzedaży nieruchomości, zachęcamy do umówienia się na wstępną bezpłatną konsultację, w ramach której przeprowadzamy oględziny lokalu, przedstawiamy propozycję działania i wstępnie oceniamy wartość nieruchomości. Następnie dokonujemy analizy stanu prawnego i stanu technicznego. Tworzymy strategię marketingową, przygotowujemy ofertę i poszukujemy klientów. Prowadzimy prezentacje nieruchomości i na bieżąco weryfikujemy skuteczność założonych wcześniej działań marketingowych. Pomagamy przy negocjacjach i finalizacji transakcji. Po naszej stronie leży kompletowanie dokumentów, przygotowanie projektu umów i protokół wydania nieruchomości.

W przypadku poszukiwania nieruchomości, w ramach wstępnej bezpłatnej konsultacji oferujemy określenie potrzeb i zakresu działania, przedstawiamy rynek i dostępne możliwości. Po znalezieniu odpowiedniej nieruchomości dokładnie ją sprawdzamy, dokonując analizy stanu technicznego, otoczenia i dokumentów planistycznych. Również w tym przypadku pomagamy prowadzić negocjacje i jesteśmy odpowiedzialni za sfinalizowanie transakcji z dostarczeniem i sporządzeniem wszelkich niezbędnych dokumentów.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Poszukiwanie odpowiednich najemców to nasza specjalność.

Znajdujemy najemców i pomagamy w zawarciu bezpiecznej umowy. Dzięki dobraniu ceny ofertowej z uwzględnieniem aktualnej sytuacji rynkowej, skracamy czas oczekiwania na klienta, dbając jednocześnie o korzystne warunki dla właściciela nieruchomości.

W ramach współpracy pomagamy w przygotowaniu nieruchomości do profesjonalnej sesji fotograficznej, wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia, a następnie starannie przygotowujemy ogłoszenie. Oferty promowane są za pośrednictwem wszystkich najważniejszych portali branżowych. Dodatkowo udostępniamy je działom relokacji dużych firm i korporacji, z którymi współpracujemy. Prezentacja nieruchomości potencjalnym najemcom leży również po naszej stronie.

Na życzenie klientów przed podpisaniem umowy dokonujemy weryfikacji lokatorów, korzystając z ogólnopolskich systemów takich jak Krajowy Rejestr Długów i Biuro Informacji Gospodarczej.

Pomagamy w przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do sfinalizowania procesu wynajmu. Dbamy aby umowa była zgodna z obowiązującymi przepisami prawa oraz w pełni zabezpieczała interesy obu stron.

Podczas przekazania nieruchomości nowemu najemcy sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy oraz wykonujemy szczegółowe zdjęcia. Wszystko po to, aby rozliczeniu umowy najmu po jej zakończeniu przebiegło bez zbędnych problemów.

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Wierzymy, że dochód pasywny powinien być naprawdę pasywny.

Zarządzanie najmem to usługa pośrednictwa wynajmu rozszerzona o dalszą opiekę nad nieruchomością. Ideą jest wyręczenie właściciela na każdym etapie wynajmu i zoptymalizowanie zysku.

W trakcie okresu najmu nadzorujemy stan mieszkania, skrupulatnie monitorujemy terminy wpłat należnego czynszu i regulujemy wszelkie opłaty związane z nieruchomością. W przypadku wystąpienia usterek, zajmujemy się ich naprawą. Właściciel nieruchomości raz w miesiącu otrzymuje od nas raport, w którym zawarte są wszystkie istotne informacje.

Po zakończeniu umowy, dokonujemy odbioru lokalu. Sprawdzamy jego stan techniczny i przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy. Następnie dokonujemy podsumowania umowy najmu oraz końcowego rozliczenia.

Kolejnym etapem jest przygotowanie mieszkania do dalszego najmu i ponowne poszukiwanie klienta.

FINANSOWANIE

Oferujemy pomoc doradcy kredytowego w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu inwestycyjnego.
Współpracujący z nami doradcy udzielą wszelkich informacji na temat kredytu hipotecznego. Wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić i wytłumaczą zawiłości prawa z zakresu bankowości.

Korzyści płynące ze współpracy z doradcą kredytowym:

– Będąc na jednym spotkaniu, można zapoznać się z ofertą wszystkich banków.

– Doradca pomoże wybrać najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytu hipotecznego.

– Czas trwania procesu ubiegania się o kredyt ulega skróceniu.

DORADZTWO INWESTYCYJNE

Zapewniamy indywidualne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Inwestycja w nieruchomości powinna być pewną i dochodową lokatą kapitału. Przed dokonaniem zakupu należy przeanalizować wiele aspektów.
Usługa doradztwa inwestycyjnego to wparcie w sprawnym przejściu przez cały proces inwestycyjny.

W naszej pracy codziennie zapoznajemy się z dziesiątkami nowych ofert nieruchomości na sprzedaż. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu, wybieramy dla naszych klientów najlepsze z nich. Na podstawie analizy rynku dostarczamy kompletną ocenę rentowności – stopę zwrotu wyliczoną z uwzględnieniem kosztów adaptacji, podatku dochodowego, podatku od nieruchomości i potencjału najmu (średnioroczny okres, w którym mieszkanie jest wynajęte).

W celu zwiększenia rentowności lokalu, podpowiadamy, w jaki sposób go zaadaptować, biorąc pod uwagę docelową grupę najemców. Doradzamy jak zrobić to ekonomicznie. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami specjalistów, które przeprowadziły na nasze zlecenie dziesiątki remontów.

Aby zabezpieczyć interesy inwestora, służymy wsparciem prawnym oraz ekspertyzą podczas odbiorów technicznych nieruchomości. W przypadku potrzeby, zapewniamy również pomoc w uzyskaniu finansowania zakupu.

SESJE FOTOGRAFICZNE I WIRTUALNE SPACERY

Zależy nam, żeby przedstawić nieruchomość w korzystnym świetle.

Współpracę z klientem zawsze rozpoczynamy od wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej. To, w jaki sposób wizualnie prezentuje się oferta jest bardzo ważne i ma duży wpływ na powodzenie transakcji.

Zwracamy uwagę na przygotowanie nieruchomości do sesji, poprawne oświetlenie pomieszczeń i dobranie odpowiednich kadrów. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiemy jakich zdjęć oczekują klienci zainteresowani mieszkaniem i jakie powinny znaleźć się w ofercie.

Dysponujemy dobrej jakości sprzętem, a każda osoba wykonująca zdjęcia, poprzez dobranie odpowiednich parametrów, potrafi w pełni wykorzystać jego potencjał.

Oferujemy przygotowanie wirtualnego spaceru po nieruchomości z użyciem kamer 360°. Możliwość dokładnego obejrzenia lokalu bez konieczności umawiania się na prezentację, wpływa na atrakcyjność oferty i może znacznie przyspieszyć proces decyzyjny.

HOME STAGING

Zdecyduj się na małe zmiany o wielkim potencjale.

Home staging jest częścią procesu przygotowania nieruchomości do sprzedaży, lub wynajmu poprzez wykonanie drobnych zabiegów z wykorzystaniem minimalnego wkładu finansowego. Działania te w znaczący sposób mogą wpłynąć na zwiększenie atrakcyjności i funkcjonalności wnętrza.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego wizualny efekt, jaki wywiera mieszkanie to podstawa. Zadaniem home stagingu jest podwyższenie atrakcyjności wnętrza, a co za tym idzie, zwiększenie zainteresowania i prawdopodobieństwa udanej transakcji.

Dzięki wykorzystaniu home stagingu, nie tylko skraca się czas sprzedaży lub wynajmu, ale także zwiększa się realna wartość nieruchomości, co w prosty sposób przekłada się także na cenę.

Prosimy zwrócić uwagę, że zakres oferowanych przez nas usług jest dokładnie określony w umowach zawieranych z klientami. Zachęcamy do zapoznania się z treścią umowy, aby uzyskać pełne informacje dotyczące zakresu świadczonych przez nas usług oraz warunków współpracy. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji i chętnie udzieli wszelkich niezbędnych informacji.